Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

KIRIKKALEKIRIKKALE
YAHŞİHAN YAHŞİHAN 
İLÇESİİLÇESİ
www.www.
yahsihanliyizyahsihanliyiz
.com.com
Eklenti Kur
Radyo Radyoİletişimİletişim Formu Formuinfo@yahsihanliyiz.com

19 MAYIS RESMİ TÖRENLE KUTLANDI


defa gösterilmiştir
ATATÜRK´Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMININ 103. YILDÖNÜMÜ TÖRENLERLE KUTLANDI

Gazi Mustafa Kemal Atütürk? ün kurtuluş mücadelesini başlattığı gün olan 19 Mayıs Atütürk? ü anma Gençlik ve Spor Bayramının 103. Yıldönümü törenlerle kutlandı.

  Hükümet konağı önündeki Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başlayan program, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile devam etti. İlçe kaymakamımız Ender Faruk UZUNOĞULU ve ilçe resmi kurum müdürleri ile gençler, Atatürk posteri ve Türk bayrağı açarak eski adı Yurtkur caddesi olan Dr Devlet Bahçeli caddesinde gençlik yürüyüşü yaptılar.

İlçemiz Kapalı spor salonunda düzenlenen serginin ardından kutlamalara geçildi. Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasının ardından  şiirler ve Atatürk?ün gençliğe hitabesi okundu. Yıl içerisinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.  Geçit töreninin ardından öğrencilerin düzenlediği sportif gösterilerin izlenmesiyle kutlamalar son buldu.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,2363

© 2009 yahşihanlıyız.com
Yahşihan İlçesi Web Portalı http://www.yahsihanliyiz.com

Tam Ekran