Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

KIRIKKALEKIRIKKALE
YAHŞİHAN YAHŞİHAN 
İLÇESİİLÇESİ
www.www.
yahsihanliyizyahsihanliyiz
.com.com
Eklenti Kur
Radyo Radyoİletişimİletişim Formu Formuinfo@yahsihanliyiz.com

19 MAYIS TÖRENİNDE PROTOKOL KRİZİ

19 MAYIS TÖRENİNDE PROTOKOL KRİZİ


defa gösterilmiştir
İLÇEMİZDE 19 MAYIS KUTLAMALARINDA PROTOKOLDE YAŞANAN KRİZ KONUŞULMAYA DEVAM EDİYOR.

Yahşihan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü?nün koordinesinde düzenlenen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde protokol ve tören krizi yaşandı. İlçe gençlik ve spor müdürü Mustafa ÖLMEZ'in protokol kurallarına uymaması ve takındığı tavır tepkiye neden oldu.

Çelenk koyma törenini protokol yerini almadan erken başlatan gençlik ve spor müdürüne belediye başkanı TÜRKYILMAZ tepki gösterdi. Kutlamaların yapıldığı kapalı spor salonunda protokole ayrılan yerde resmi prosedüre uyulmadığı, belediye başkanlığı ve siyasi parti temsilcilerine verilen sıralamada yanlış yapıldı. Başkan TÜRKYILMAZ ve siyasi parti temsilcileri buna tepki gösterdi.

İlçe kaymakamı sayın Ender Faruk UZUNOĞLU ortamı yatıştırırken, Gençlik ve spor müdürünün herhangi bir düzeltmede bulunmaması dikkat çekti. Ak parti ilçe başkanı Mustafa ALAN, Kaymakam UZUNOĞLU ile görüşüp törenden ayrılırken, belediye başkanı Osman TÜRKYILMAZ töreni vatandaşların arasında izledi.

 

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,2598

© 2009 yahşihanlıyız.com
Yahşihan İlçesi Web Portalı http://www.yahsihanliyiz.com

Tam Ekran