Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

KIRIKKALEKIRIKKALE
YAHŞİHAN YAHŞİHAN 
İLÇESİİLÇESİ
www.www.
yahsihanliyizyahsihanliyiz
.com.com
Eklenti Kur
Radyo Radyoİletişimİletişim Formu Formuinfo@yahsihanliyiz.com

DÜĞÜN KABUSA DÖNDÜ


defa gösterilmiştir
Yahşihan Hacıbey Toki Konutlarında bir kişinin aracını düğündeki davetlilerin üzerine sürmesi sonucu 1´i bebek, 4´ü çocuk 20 kişi yaralandı, 2 şüpheli gözaltına alındı.

Ankara'dan düğüne gelen K.K. isimli alkollü vatandaş ile davetliler arasında tartışma yaşandı. Çıkan tartışmada uzaklaştırılmak istenen alkollü vatandaş K.K., ticari taksisini kalabalığın üzerine sürdü. Çıkan kazada 1?i bebek, 4?ü çocuk, 20 kişi yaralandı. Kaçmak isteyen K.K. park halinde duran arca çarptı. Kazanın ardından düğünde bulunanlar vatandaşlar, sürücü K.K. ile yanında bulunan M.K. ve K.A.'yı darp etti.

  Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisi tamamlanan alkollü vatandaş K.K. ile yanında bulunan K.A. gözaltına alınarak emniyete götürüldü. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen iki şahısta tutuklanarak cezaevine gönderildi.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,2207

© 2009 yahşihanlıyız.com
Yahşihan İlçesi Web Portalı http://www.yahsihanliyiz.com

Tam Ekran