Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

KIRIKKALEKIRIKKALE
YAHŞİHAN YAHŞİHAN 
İLÇESİİLÇESİ
www.www.
yahsihanliyizyahsihanliyiz
.com.com
Eklenti Kur
Radyo Radyoİletişimİletişim Formu Formuinfo@yahsihanliyiz.com

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Seracettin Kabakalın - Misafir

28 Ekim 2015
Bu Bayram Açıkgöz,İlçenizin medarı iftiharı maşallah çok aktif,aynı zamanda da artist gibi adam her nereye baksak onu görüyoruz.Böyle giderse onu yeşilçama göndereceğiz,saygı ve selamlar.
05 Eylül 2012
Ahmet, Kimse kimseyi çalıştığı için hizmet ettiği için şikayet etmez... Şuan ki minibüsler takur tukur.hani araba getirmiştin? nerede? ayrıca biz halkız,mal değil.nerede sebepsiz zenginleşme var ortada... neyse seçime az kaldı. Valla senin işin gücün reklam.yahşihan işsiz dolu.sana oy veren vermeyen herkes sağda solda kahve köşelerinde.
ALAATTİN GÜNEŞER
17 Ağustos 2012
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul olsun.Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun.Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.RAMAZAN Bayramınız kutlu olsun.
26 Temmuz 2012
Yeni alınan minibüsler sıfır km ama neden garajda yatıyor yazık günah değil mi? yahşihan belediyesi 3 tane şuan çalışan dolmuşçuya söz geçiremiyor.
06 Temmuz 2012
Başkan olmadan önce ebru hanım nasılsınız ebru hanım nasılsınız nasılsınız diyenler şimdi selam almaz olmuş. kimse unutmasın biz getirdik biz indireceğiz o koltuktan !!! indirmek de boynumuzun borcudur.
29 Haziran 2012
Merhaba, öncelikle emeğinizden dolayı sizi kutlarım. Lütfen şu konuya dikkat !!! Güzel bir ilçede yaşıyoruz,ama ilçemizi çirkin kılan Yahşihan-kırıkkale-yenişehir hattında çalışan minibüsler ve zabıtaların işini yapmamaları... Beb tokide ikamet eden bir doktorum, kırıkkale merkezde oturmak yerine yahşihanı tercih ettim fakat minibüs işletmesi konusundaki düzensizlik yüzünden taşınmayı düşünüyorum... Edindiğim bilgiye göre başkana oy veren minibüs şoförlerine ve sahiplerine işlerini yapmasalar dahi ceza verilmiyormuş.eğer bu ilçede zabıta işini böyle yapıyorsa benim milli gelirim yahşihan belediyesi bütçesine dahil olmasın... Önce zabıtalar minibüs işletmesini öğrensin. 12 adet minbüs getirildiği söylendi ama gerçek değil galiba çünkü Göremedik , Teşekkürler.
LÜTFİ ÇALIŞ
16 Haziran 2012
Tüm Yahşihanlı hemşerilerimin kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını Yüce ALLAH tan niyaz ederim kandiliniz kutlu dualarınız makbul olsun ....
ALAATTİN GÜNEŞER
16 Haziran 2012
TÜM İSLAM ALEMİNİN VE YAHŞİHANLI HEMŞERİLERİMİN RİRAÇ KANDİLLERİNİ KUTLAR,SAĞLIKLI,MUTLU,HUZURLU BİR YAŞAM SÜRMELERİNİ YÜCE RABBİMDEN NİYAZ EDERİM . Alaattin GÜNEŞER
ALAATTİN GÜNEŞER
26 Nisan 2012
Evet, işte ben de böyle emrolundum Evet, işte ben de böyle emrolundum! Bir gün bir adam Hz. Peygamber Efendimize gelerek bazı şeyler istedi. Allah Resulü (sav): -Yanımda sana vereceğim bir şey yok, git benim adıma satın al, mal geldiğinde öderim, dedi. Fahri Kâinat Efendimizin (sav) sıkıntıya girmesine gönlü razı olmayan Ömer (ra): -Ya Rasulullah! Yanında varsa verirsin, yoksa Allah Sen'i gücünün yetmeyeceği şeyle mükellef kılmamıştır. Neden kendini sıkıntıya sokuyorsun, dedi. Allah Rasulü'nün (sav) Hz. Ömer'in (ra) bu sözünden hoşnut olmadığı mübarek yüzlerinden belli oldu. Bunun üzerine Ensar'dan bir zat (Bu kişinin Hz. Bilal (ra) olduğu söylenir): -Anam babam sana feda olsun Ya Rasulullah! Ver! Arş'ın sahibi azaltır diye korkma, dedi. Bu sahabenin sözleri Efendimizin (sav) çok hoşuna gitti. Tebessüm ederek: -Ben de bununla emrolundum, buyurdular. Rasulullah (sav) Efendimiz o kadar cömertti ki elinde bir şey olmadığı zaman borç alarak infak ederdi. Eldekini paylaşmak kolay belki. Ya olmayanı bulup buluşturup vermek. Bu ne kadar zor değil mi?

Şükrü Güçlü - Misafir

03 Mart 2012
Sevgili hemşerilerim ilçeye yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinizi kutluyorum.hodarlı Polis Şükrü GÜÇLÜ.

Misafir Misafir - Misafir

29 Ocak 2012
bu yahşihan kırıkkale arası çalışan münübüsçülere bir çözüm bulunmayacakmı artık ben tokide oturuyorum ve hepsi degil ama bu münübüsçülerden çektiğimiz nedir artık .çok terbiyesizce davrananlar ,ukala ukala konuşanlar .insanları üst üste istif edenler birde şu onları sıraya sokan deynekçileri varki hiç sormayın ona ayrı bir eğitim vermek lazım burası kırıkkale burda kimse sıra saygı bilmez diyor adam yani birazda küçümseme bence münübüsçüler ve deynekçilerine bir eğitim programı vermek lazım

Hakan Oğuz - Misafir

18 Aralık 2011
yapmış olduğunuz bu başarılıa çaliışmalardan dolayı seni ve ekibini kutlar başarılı çalışmalar dilerim.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
Sayfa 1 / 10 1-12 arası / 116 kayıt

Sayfa Üretim süresi :0,0762

© 2009 yahşihanlıyız.com
Yahşihan İlçesi Web Portalı http://www.yahsihanliyiz.com

Tam Ekran